Cumhuriyet'imizin 100. Yılı Kutlu Olsun!
Cumhuriyet'imizin 100. Yılı Kutlu Olsun!Cumhuriyet'imizin 100. Yılı Kutlu Olsun!
İSO 500 Verilerine Göre Sektörünün En Büyük Sanayi Kuruluşu Mutlu Akü
Mutlu Akü, sektöründe 1 numara olmayı sürdürdü Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu arasında yerini aldı İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) her sene açıkladığı “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” araştırması açıklandı. Akü sektörünün 1 Numarası olan ve dünya devi otomotiv şirketlerine de üretim yapan Mutlu Akü, bu sene de Türkiye’nin devleri arasında yer aldı. Mutlu Akü, İSO 500 araştırmasında 201’inci sırada yer almayı başardı. Türkiye ekonomisinin ve sanayi sektörünün en önemli veri listesini oluşturan ve kısa adı İSO 500 Listesi olan “Türkiye’nin En Büyük 500 Sanayi Kuruluşu” sıralamasında Mutlu Akü, sektöründe yine ön plana çıktı. İhracat, ciro ve üretim kapasitesi gibi makro ekonomik veriler baz alınarak hazırlanan liste, ekonominin dev oyuncularını ortaya koydu. İnovatif üretim ve teknolojiler ile dünya otomotiv devlerine de ihracat yapan Mutlu Akü, sektöründe lider olmanın yanı sıra Türkiye’nin devleri arasında da bu sene 201’inci sırada yer aldı.
İSO 500 Verilerine Göre Sektörünün En Büyük Sanayi Kuruluşu Mutlu AküİSO 500 Verilerine Göre Sektörünün En Büyük Sanayi Kuruluşu Mutlu Akü
Mutlu Akü, Automechanika İstanbul Fuarı’nda Teknolojilerini Tanıttı
Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü, 8-11 Haziran tarihleri arasında düzenlenen İstanbul Automechanika Fuarı’na katıldı Mutlu Akü, her araca uygun teknolojik ürün grubunu sektör profesyonelleri ile 8-11 Haziran tarihleri arasında katıldığı Automechanika İstanbul Fuarı’nda buluşturdu. Farklı kullanım alanlarına göre teknolojik aküler tanıtıldı Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika İstanbul Fuarı’nda bu yıl 41 ülkeden, 1.437 katılımcı firma yer aldı. Mutlu Akü standında hibrit, binek ve ticari araç aküleri, marş olarak bilinen starter amaçlı kullanım için SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili ürünler, bölge ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sıcak iklim koşullarına özel olarak geliştirilen High Temp ürün grubu ve deniz yolu ulaşım araçları için üretilen aküler tanıtıldı.
Mutlu Akü, Automechanika İstanbul Fuarı’nda Teknolojilerini TanıttıMutlu Akü, Automechanika İstanbul Fuarı’nda Teknolojilerini Tanıttı
Türkiye’nin En İtibarlı Akü Markası: Mutlu
Mutlu Akü, İtibar Akademisi tarafından düzenlenen “Türkiye’nin En İtibarlı Markaları” araştırmasında akü kategorisinde birinci oldu. Dünyanın birçok ülkesinde akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü’nün itibarı, bu ödülle bir kez daha tescillendi. Mutlu Akü, İtibar Akademisi’nin düzenlediği “Türkiye’nin En İtibarlı Markaları” araştırmasında akü kategorisinde “en itibarlı marka” olarak ödül kazandı. Markaların geleceklerinin şekillenmesinde, kredibilitelerinin belirlenmesinde öncü bir aktör olarak konumlanma misyonu ile faaliyet gösteren Türkiye İtibar Akademisi, bu yıl 12’incisi yapılan “Türkiye İtibar Endeksi” sonuçlarını açıkladı. Mutlu Akü, Türkiye İtibar Endeksi’nde, “Akü” kategorisinde “En İtibarlı Marka” seçildi. Araştırma, Türkiye İstatistik Kurumu’nun Türkiye örneklemi kabul ettiği 26 bölge ve 72 ilde 15 Aralık 2022-15 Ocak 2023 tarihleri arasında yaklaşık 15 bin kişiyle görüşülerek tamamlandı. Beykoz Üniversitesi iş birliğinde ve Bursa Teknik Üniversitesi öğretim üyelerinin akademik denetiminde gerçekleştirilen araştırmada, yaklaşık 66 farklı sektördeki markaların itibar derecelendirmesi yapıldı.
Türkiye’nin En İtibarlı Akü Markası: Mutlu Türkiye’nin En İtibarlı Akü Markası: Mutlu
Mutlu Akü, Automechanika Dubai Fuarı’na Enerji Kattı
Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü, 22 – 24 Kasım tarihleri arasında düzenlenen Dubai Automechanika Fuarı’na katıldı Mutlu Akü, her araca uygun teknolojik ürün grubunu sektör profesyonelleri ile 22 - 24 Kasım tarihleri arasında katıldığı Automechanika Dubai Fuarı’nda buluşturdu. Farklı kullanım alanlarına göre teknolojik aküler tanıtıldı Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika Dubai Fuarı’nda bu yıl 53 ülkeden, 1.145 katılımcı firma yer aldı. Mutlu Akü standında hibrit binek ve ticari araç aküleri, marş olarak bilinen starter amaçlı kullanım için SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili ürünler, bölge ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda sıcak iklim koşullarına özel olarak geliştirilen High Temp ürün grubu ve deniz yolu ulaşım araçları için üretilen aküler tanıtıldı.
Mutlu Akü, Automechanika Dubai Fuarı’na Enerji KattıMutlu Akü, Automechanika Dubai Fuarı’na Enerji Kattı
Mutlu Akü, AAPEX 2022 Fuarı’nda En Yeni Teknolojilerini Sergiledi
Türkiye’de ve dünyanın birçok ülkesinde akü sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Mutlu Akü, 1-3 Kasım 2022 tarihleri arasında Las Vegas’ta düzenlenen AAPEX 2022 Fuarı’na katıldı. Mutlu Akü, yer aldığı fuarda her araç segmentinin ihtiyacını karşılayan zengin ürün grubunu sektör profesyonelleri ve katılımcılar ile buluşturdu. Mutlu Akü, bu sene 1-3 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve geçen yıl pandemiye rağmen 35 binin üzerinde katılımcı ağırlayan Las Vegas’taki AAPEX 2022 Fuarı’nda yerini aldı. Dünyanın birçok ülkesinde otomotiv devlerinin yanı sıra bayilere de satış yapan Mutlu Akü, Amerika’daki fuarda otomotiv pazarı profesyonellerine  her araca uygun teknolojik  ürün grubunu tanıttı. Farklı kullanım alanlarına göre teknolojik aküler tanıtıldı Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen AAPEX 2022 Fuarı’na bu yıl 110’un üzerinde ülkeden katılımcı yer alıyor. Mutlu Akü standında  hibrit binek ve ticari araç aküleri, UPS ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel lityum aküler, forklift, transpalet gibi istif makinaları için üretilen traksiyoner lityum aküler, akıllı taşıma sistemlerinin kullanıldığı depolar ve üretim alanları için AGV aküleri, güneşten elde edilen enerjiyi depolayarak gerektiğinde kullanıma sunabilen ev tipi enerji depolama sistemleri, marş olarak bilinen starter amaçlı kullanım için SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili ürünler ve deniz yolu ulaşım araçları için üretilen aküler tanıtıldı.
Mutlu Akü, AAPEX 2022 Fuarı’nda En Yeni Teknolojilerini SergilediMutlu Akü, AAPEX 2022 Fuarı’nda En Yeni Teknolojilerini Sergiledi
Mutlu Akü, ‘Automechanika Frankfurt Fuarı’nda Yeni Teknoloji Ürünleri ile Dikkat Çekti
Türkiye’de ve bölgede yarım asırdır akü sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Mutlu Akü, 13-17 Eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenen Automechanika Frankfurt Fuarı’nda yeni teknoloji ve çevreci ürünlerini bir kez daha görücüye çıkardı.   Dünyanın dört bir yanından gelen katılımcılara yeni ürünlerini tanıtacak olan Mutlu Akü, Automechanika Frankfurt Fuarı’nda, fuar ziyaretçileriyle bir araya geldi. Otomotiv endüstrisinin en önemli etkinliklerinden biri kabul edilen Automechanika Fuarı, 13-17 Eylül tarihleri arasında Frankfurt’ta düzenleniyor. Uluslararası Otomotiv, Üretim, Dağıtım ve Tamir Fuarı’nda 4.1, E52 nolu standda yer alan Mutlu Akü, dünyanın dört bir yanından gelen fuar ziyaretçilerine yeni ürünlerini tanıttı. Farklı kullanım alanlarına göre farklı aküler İstanbul’da olduğu gibi Frankfurt’ta da farklı kullanım alanı ve segmentlere yönelik akülerini de sergileyen Mutlu Akü, fuarın ilk gününde katılımcıların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Bu kapsamda; hibrit binek ve ticari araçlar ile UPS ve telekomünikasyon sektöründe kullanılan özel lityum aküler, forklift, transpalet gibi istif makinaları için üretilen traksiyoner lityum aküler, akıllı taşıma sistemlerinin kullanıldığı depolar ve üretim alanları için AGV aküleri, güneşten elde edilen enerjiyi depolayarak gerektiğinde kullanıma sunabilen ev tipi enerji depolama sistemleri, çevreci ve teknolojik özellikleri ile fuarda öne çıkıyor. Diğer yandan, marş olarak bilinen starter amaçlı kullanım için; SFB, EFB, AGM ve JEL teknolojili ürünler de otomotiv sektörü, deniz yolu ulaşım araçları ve diğer kullanım alanlarıyla fuar katılımcılarının ilgisini çeken ürünler arasında yer alıyor.
Mutlu Akü, ‘Automechanika Frankfurt Fuarı’nda  Yeni Teknoloji Ürünleri ile Dikkat ÇektiMutlu Akü, ‘Automechanika Frankfurt Fuarı’nda  Yeni Teknoloji Ürünleri ile Dikkat Çekti