Jeneratör

Mekanik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştüren cihazlar olan jeneratörler, ticari ve endüstriyel uygulamalardan evlere kadar birçok alanda kullanılır. Kendi içlerinde dizel, benzinli, biyo dizel, emulsifiye dizel, doğal gazlı, hidrojen ve propan gaz ilaveli olarak farklı çeşitlerde üretilen jeneratörlerde; motorların sorunsuz işleyişi için en uygun jeneratör aküsü tercih edilmelidir. Jeneratörleriniz için Mutlu Akü ürün gamından; SFB Avrupa Tip, SFB Japon Tip, SFB Seri 1 Ağır Hizmet (HD) ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet (HD) Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü jeneratör kullanımları için geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bakım gerektirmeyen sulu tip akü teknolojisine sahip Mutlu SFB ürün ailesinin üyeleri, jeneratörlerin akü ihtiyacını karşılar. Jeneratörler için; standart akülere göre yüzde 25’e kadar daha yüksek performans sağlayan, tam kapalı kapak sistemine sahip SFB Avrupa Tip ve SFB Japon Tip Aküler tercih edilebilir.

Mutlu Akü, SFB ürün teknolojisine sahip ağır hizmet aküleri de jeneratörlerle kullanıma uygundur. Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet Aküler, bakım gerektirmeyen dayanıklı ürün yapısına sahiptir.

Daha Fazlası
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Avrupa Tip Aküler
Jeneratörlerinize uygun Mutlu SFB Avrupa Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
Jeneratörlerinize uygun Mutlu SFB Japon Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
Jeneratörlerinize uygun Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
Jeneratörlerinize uygun Mutlu SFB Seri 2 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.