Temizlik Ekipmanları

Belediyeler, endüstriyel tesisler, fabrikalar ve çeşitli ticari kuruluşlarda kullanılan temizlik ekipmanları birbirinden farklı çeşitlerde olabilir. Çalışma şekillerine ve kullanım alanlarına göre değişik özellikler gösteren bu cihazlar için uygun temizlik ekipmanı aküsü seçilmelidir. Mutlu Akü, yapısına ve çalışma koşullarına göre farklı türlerde temizlik ekipmanları için uygun akü seçeneklerini sunar. Temizlik ekipmanlarınız için Mutlu Akü ürün gamında yer alan AGM ve Full Enerji Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu AGM Aküler; özel iç yapıları ve bakım gerektirmeyen VRLA teknolojileriyle, temizlik ekipmanlarında yüksek performans sunar. Tam kapalı ve basınç kontrol valfli kapak sistemine sahip Mutlu AGM Aküler, uzun ömürlü ürün teknolojisi sayesinde temizlik ekipmanı aküsü olarak avantaj sağlar.

Mutlu Full Enerji Aküler, derin deşarja uygunlukları ve bakım gerektirmeyen yapılarıyla temizlik ekipmanlarında kullanım kolaylığı sağlar. Mutlu Full Enerji Aküler, uzun süreli çalışma şartlarında standart akülere oranla daha üstün bir performans sergiler.

Daha Fazlası
AGM Aküler
AGM Aküler
Temizlik ekipmanlarınıza uygun Mutlu AGM Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
Full Enerji Aküler
Full Enerji Aküler
Temizlik ekipmanlarınıza uygun Mutlu Full Enerji Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.