Askeri Araçlar

Savunma sanayinin kullandığı askeri tank, panzer ve zırhlı tekerlekli araçların görevlerini eksiksiz ve sorunsuz yapabilmesi hayati önem taşır. Araçların kusursuz çalışmasında, tercih edilen akünün rolü büyüktür. Askeri araç aküleri, marş basma gücünün yanı sıra haberleşme, navigasyon ve askeri operasyonlarda kullanılan birçok elektronik cihazın ihtiyaç duyacağı enerjiyi sağlamakla görevlidir. Mutlu Akü; askeri araçların ihtiyaç duyduğu yüksek dayanımı, uzun ömrü ve araç içi elektronik cihazların düzgün çalışması için gereken enerjiyi sağlar. Mutlu Akü ürün gamından askeri araçlar için uygun AGM ve SFB Aküleri tercih edilebilir.

Mutlu AGM Askeri Tip Aküler, VRLA teknolojisine sahip olup NATO MIL-STD-810G standartlarına uygun ürünlerdir. AGM seperatörler sayesinde güçlendirilmiş iç yapısı ve döküm teknolojili ızgaraları ile ekstra dayanım gösterir. Yüksek marş gücü ve darbelere karşı mukavemeti sayesinde zorlu şartlarda kullanıma uygundur. Alev almayan ve yanmayı geciktirici plastik malzemeden üretilen özel kutu tasarımı emniyeti sağlar.

Mutlu SFB Askeri Tip Aküler, patentli kalsiyum (Ca) alaşımlı ızgara yapısı ve bakım gerektirmeyen ürün teknolojisi ile üstün sulu tip aküler olarak beklentileri karşılar. Yanmayı geciktirici plastik malzemeden üretilen özel kutu tasarımıyla yüksek güvenlik sunar. Zorlu şartlarda standart akülere göre daha üstün performans sergileyen SFB Askeri Tip Aküler, yüksek titreşim dayanımıyla da avantajlıdır.

Daha Fazlası
AGM Askeri Tip Aküler
AGM Askeri Tip Aküler
Askeri araçlar için uygun Mutlu SFB Askeri Tip Akü detayları için tıklayınız.
SFB Askeri Tip Aküler
SFB Askeri Tip Aküler
Askeri araçlar için uygun Mutlu SFB Askeri Tip Akü detayları için tıklayınız.