Minivan / Panelvan

Hem kent içi günlük sürüşlerde hem de uzun yolculuklarda tercih edilen panelvan ve minivanlar, yoğun mesai harcayabilen taşıtlardır. İlaç taşımacılığından gıdaya, VIP hizmetlerden soğuk zincir taşımacılığına kadar pek çok ticari amaçla kullanılabilen minivan veya panelvanlarda; araç içi radyo, klima ve aydınlatma gibi alıcılar sıkça kullanılır. Özellikle panelvanların ekstra donanım ve ekipmanları olabilir. Minivanlar ise panelvanlardan farklı olarak yolcu taşımacılığında ve bireysel kullanımda da tercih edilir. Gelişmiş teknolojilere ve lüks donanımlara sahip olabilen minivanlarda, yolcu konforuna yönelik donanımlar sorunsuz çalışmalıdır. Mutlu Akü, günlük çalışma rutinlerini aksatmayacak şekilde minivan ve panelvanlara uygun akü seçeneklerine sahiptir. Mutlu Akü ürün yelpazesi arasında yer alan AGM, EFB ve SFB Avrupa Tip / Japon Tip Aküleri, minivan ve panelvanlarınızda tercih edebilirsiniz. 

Standart sulu tip akülere göre 3 kat uzun çevrim ömrüne sahip olan Mutlu AGM Aküler, rejeneratif frenleme özelliği içeren Start-Stop teknolojisine sahip minivan ve panelvanların AGM Akü ihtiyacını karşılar. Mutlu AGM Aküler; özel iç yapısı ve bakım gerektirmeyen VRLA teknolojisiyle standart akülere göre yüzde 40’a kadar daha yüksek performans sunar. Mutlu AGM Aküler, zorlu iklim şartlarında da üstün performansını sürdürür. 

 

Mutlu EFB Aküler ise geliştirilmiş sulu tip akü teknolojisine sahiptir. Start-Stop teknolojili minivan ve panelvan araçların EFB Akü ihtiyacını karşılayan Mutlu EFB Aküler, standart akülere göre %30’a kadar daha yüksek performans sunar. 2 kata kadar daha uzun çevrim ömrüyle ve Start-Stop teknolojisine uygun hızlı şarj alma özelliğiyle de araçları yolculuklara hazır tutar. Düşük karbon salımını destekleyen Start-Stop teknolojili araçlara uygun yapısıyla Mutlu EFB Aküler, zorlu iklim şartlarında standart akülere göre daha üstün performans sağlar. 

 

SFB Aküler, Mutlu Akü’nün minivan ve panelvan araçlar için uygun olan diğer bir akü seçeneğidir. Mutlu SFB Japon Tip Aküler Asya kökenli olup, Start-Stop özelliğine sahip olmayan minivan ve panelvanlarda kullanılır. Mutlu SFB Avrupa Tip Aküler ise Avrupa kökenli Start-Stop özelliğine sahip olmayan minivan ve panelvanlar içindir. Araçların enerji ihtiyacını üst düzeyde karşılayan Mutlu SFB Akü teknolojisi, uzun kullanım ömrü sayesinde araçların kesintisiz çalışmasına katkı sağlar. Birbirinden farklı özellikleri bulunabilen minivan ve panelvanların, donanım seviyelerine bağlı olarak farklı kapasite alternatifleriyle sunulan SFB Akü ailesi, standart akülere göre yüzde 25’e kadar yüksek performans sunar. 

Daha Fazlası
AGM Aküler
AGM Aküler
Minivan ve panelvanlarınıza uygun Mutlu AGM Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
EFB Aküler
EFB Aküler
Minivan ve panelvanlarınıza uygun Mutlu EFB Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Avrupa Tip Aküler
Minivan ve panelvanlarınıza uygun Mutlu SFB Avrupa Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
Minivan ve panelvanlarınıza uygun Mutlu SFB Japon Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.