Karavan

Gezginlerin ve kamp tutkunlarının vazgeçilmezi olan karavan ve motokaravanlar, apayrı bir yaşam stilini beraberinde getirir. Karavanlar içerisinde buzdolabından televizyona, ekstra aydınlatmadan iklimlendirmeye kadar birçok elektronik donanım ve cihaz yer alır. Kendine ait bir elektrik tesisat düzeneği bulunan karavanlar içerisindeki bu donanım ve cihazlar; ihtiyaçları karşılayan ve konfor artıran niteliktedir. Mutlu Akü, karavan ve motokaravanlardaki cihazların sağlıklı bir şekilde kullanımı için uygun çözümler sunar. Karavanlarınız için Mutlu Akü ürün gamında yer alan AGM, JEL ve Full Enerji Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu JEL Aküler, VRLA teknolojisi sayesinde kullanım esnasında dışarı gaz çıkışına izin vermedikleri için yaşam alanlarında kullanıma uygundur. Derin deşarj özelliği sayesinde karavanlarda kullanım için ideal ve uzun ömürlü akülerdir. Yüksek titreşim dayanımı ve bakım gerektirmeyen teknolojisiyle perfomansı ve dayanımı bir arada sunar.

Mutlu Akü’nün karavan ve motokaravanlarda kullanıma uygun ürünleri arasında yer alan Mutlu AGM Aküler, özel iç yapısı ve VRLA teknolojisiyle tam kapalı, bakım gerektirmeyen akülerdir. Yaşam alanlarında kullanıma uygun ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Mutlu Full Enerji Aküler; geliştirilmiş iç yapılarıyla yüksek enerji gereksinimi olan uygulamalarda %50’ye kadar derin deşarj özelligine sahip, karavan ve motokaravanlarda kullanım için uygun akülerdir. Bakım gerektirmeyen Mutlu Full Enerji Aküler, zorlu iklim ve yol koşullarında kamp tutkunlarının dostudur.

Daha Fazlası
AGM Aküler
AGM Aküler
Karavanlarınıza uygun Mutlu AGM Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
JEL Aküler
JEL Aküler
Karavanlarınıza uygun Mutlu JEL Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
Full Enerji Aküler
Full Enerji Aküler
Karavanlarınıza uygun Mutlu Full Enerji Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.