Taksi

Yoğun kullanıma sahip taksilerdeki enerji ihtiyaçları, standart binek otomobillere göre daha yüksektir. Neredeyse haftanın 7 günü 24 saat çalışabilen taksilerde kullanılan aküler, uzun mesai saatlerine uyumlu olarak seçilmelidir. Özellikle tepe lambası, sık kullanılan klima, aydınlatma, şarj kabloları ve navigasyon cihazı gibi elektrik tüketen unsurlar göz önüne alındığında, taksi akülerinin ömrü ve dayanımı üst düzeyde olmalıdır. Mutlu Akü ürün gamı, taksileriniz için uygun olacak şekilde uzun çalışma saatlerine karşı yeterli gücü sunan EFB ve SFB Taksi Aküleri ile avantaj sağlar.

Mutlu Akü'nün geliştirilmiş sulu tip akü teknolojili EFB Aküleri, Start-Stop araçlara uygun hızlı şarj alma özelliği, standart sulu tip akülere göre 2 kat uzun çevrim ömrü ve zorlu iklim şartlarında dayanıklılığıyla ön plana çıkar. Standart akülere göre %30'a kadar daha yüksek performans sunan EFB Aküler, aynı zamanda düşük karbon salımını destekleyen Start-Stop özellikli taksilere uygunluk gösterir. Geliştirilmiş ızgara teknolojisiyle yüksek kısa devre dayanımı sunan Mutlu EFB Aküler, artırılmış elektrolit rezerviyle de daha uzun kullanım sağlar.

Mutlu Akü; bakım gerektirmeyen sulu tip akü teknolojisine sahip, Mutlu SFB Taksi Aküleri ile taksilerin enerji ihtiyacını karşılar. Aracın marş gücü ihtiyaçlarına cevap veren ve motor çalışmadığı durumlarda gerekli enerjiyi sağlayan Mutlu Taksi SFB Aküleri, yüksek çevrim ömrüyle ticari taksilerin beklentilerini karşılar. Standart akülere göre %25’e kadar daha yüksek performans sağlayan Mutlu SFB Taksi Aküleri; zorlu iklim şartlarında standart akülere göre daha üstün performans sunar. Bakım gerektirmeyen ürün teknolojisiyle de Mutlu SFB Taksi Aküleri, kullanıcılarına avantaj sağlar.

Daha Fazlası
EFB Aküler
EFB Aküler
Taksilerinize uygun Mutlu EFB Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Taksi Aküleri
SFB Taksi Aküleri
Taksilerinize uygun Mutlu SFB Taksi Aküsü seçenek ve detayları için tıklayınız.