Mutlu Akü, gerçekleştirdiği yatırımları ve kalite odaklı üretim anlayışı ile yurt içinde kazandığı başarısını, rekabetin çok yoğun olduğu uluslararası pazarlarda da göstermektedir. 75 yılı aşan köklü deneyimiyle 6 kıtada 80’in üzerinde ülkeye ihracat yapan Mutlu Akü, sürekli gelişen üretim teknolojisi, üstün ürün kalitesi ve marka gücüyle dünyanın birçok yerinde tercih edilmektedir.

İnsana ve çevreye saygılı ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2011 ve ISO 45001:2018 sertifikalı, yıllık 6 milyon adet üretim kapasiteli tesislerinde 4 ayrı üretim teknolojisini kullanarak faaliyetlerine devam eden Mutlu Akü; tüm süreçlerinde müşteri ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaktadır. Türkiye’nin en bilinen 1 numaralı akü markası olmasının getirdiği sorumluluk ve tecrübeyle; binek ve hafif ticari araçlar, ağır ve süper ağır hizmet ticari araçlar, hobi ve alternatif enerji ihtiyaçları alanındaki akü çözümlerini dünyanın dört bir tarafındaki müşterilerinin kullanımına sunmaktadır.

Mutlu Akü; IATF 16949 sertifikasıyla araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşıladığını belgelemekte, uyguladığı yüksek kalite ve ürün standartlarını düzenli denetimlerle ispatlamaktadır. Gelişen araç teknolojilerine uygun ürün çözümleriyle birçok araç üreticisinin de tercihi olan Mutlu Akü, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, global pazarlarda da büyüme stratejisini devam ettirmektedir.

Harita