Kamyon / Tır

Ağır vasıta grubunda yer alan kamyonlar ve tırlar, diğer araç tiplerine göre hem marş gücü gereksinimleri hem de elektriksel donanımları nedeniyle daha fazla enerjiye ihtiyaç duyar. Şehirler arası ve uluslararası yük taşımacılığında kullanılan çekiciler, inşaat kamyonları, kamu hizmetlerinde kullanılan yol süpürme, çöp kamyonu ve itfaiye aracı gibi farklı yapıdaki ağır vasıtalarda, doğru akü seçimi büyük önem taşır. Mutlu Akü; kamyon aküsü veya TIR aküsünde olması gereken uzun ömür, sarsıntılara karşı dayanım gücü ve uzun çevrim ömrü gibi özelliklere sahip farklı kapasite değerlerinde ürün alternatifleri sunar. Kamyon ve tırlarınız için Mutlu Akü ürün gamından EFB Ticari, SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet (SHD), SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet (SHD), SFB Seri 1 Ağır Hizmet (HD) ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet (HD) Aküleri tercih edebilirsiniz.


Mutlu Akü, ağır vasıta araç grubuna yönelik SFB teknolojili geniş ürün yelpazesiyle, dayanıklı ve uzun ömürlü aküler sunar. Mutlu SFB Aküler, kamyon ve tırların elektriksel ihtiyaçlarını karşılamak üzere Ağır Hizmet ve Süper Ağır Hizmet ürün gruplarıyla Seri 1, Seri 2 ve Seri 3 olarak sınıflandırılır.

Mutlu SFB Seri 1 SHD Aküler, süper ağır hizmet kategorisinde olup yüksek titreşim dayanımı sayesinde zorlu çalışma şartlarında kullanılır. Dökülmeyi geciktirici cam elyaflı PE seperatör ile uzun ömürlüdürler. SFB Seri 1 SHD Aküler uygun kullanım koşullarında ekstra bakım hizmetlerine ihtiyaç duymaz. Mutlu Akü'nün kamyon ve tırlar için uygun olan süper ağır hizmet kategorisindeki diğer bir akü grubu SFB Seri 3 SHD ise tasarımındaki merkezi gaz çıkış sistemi, alev tutucu filtresi ve sızdırmaz kapak teknolojisi sayesinde güvenliği üst düzeyde sunar.

Mutlu Akü’nün SFB Seri 1 HD Aküleri, bakım gerektirmeyen ürün teknolojisi, güçlü iç yapısı ve yüksek titreşim dayanımıyla ağır hizmet kategorisinde fark yaratır. Aynı zamanda ağır hizmet aküler için geliştirilmiş patentli kalsiyum (Ca) alaşımlı ızgara teknolojisiyle daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Mutlu SFB Seri 2 HD Aküler ise, zorlu arazi ve yol koşullarında sunduğu yüksek performans ve bakım gerektirmeyen ürün teknolojisiyle ihtiyaç ve beklentileri karşılar.

Daha Fazlası
EFB Ticari Aküler
EFB Ticari Aküler
Kamyon ve tırlarınıza uygun Mutlu EFB Ticari Akü seçenek ve detayları için tıklayınız. 
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
Kamyon ve tırlarınıza uygun Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 SHD Aküler
SFB Seri 1 SHD Aküler
Kamyon ve tırlarınıza uygun Mutlu SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
Kamyon ve tırlarınıza uygun Mutlu SFB Seri 2 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 3 SHD Aküler
SFB Seri 3 SHD Aküler
Kamyon ve tırlarınıza uygun Mutlu SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.