İnşaat Ekipmanları

Çeşitli çalışma alanlarında hizmet veren iş ve inşaat makineleri, hafriyat çıkarmadan yüklemeye, maden ocaklarından şantiye sahalarına kadar birçok farklı operasyonda kullanılır. Bu çalışmaların taahhüt edilen zaman dilimi içerisinde tamamlanması büyük önem taşır. Dolayısıyla iş ve inşaat makinelerinin sorunsuz ve kesintisiz çalışabilmesi için, düzenli olarak bakım ve onarımlarının yapılması kadar, kullanılan akünün de yeterli dayanıma ve ömre sahip olması gerekir. Mutlu Akü, bu kapsamda inşaat ekipmanları için uygun, zengin bir ürün yelpazesi sunar. İnşaat ekipmanlarınız ve iş makineleriniz için Mutlu Akü ürün gamından EFB Ticari, SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet (SHD), SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet (SHD), SFB Seri 1 Ağır Hizmet (HD) ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet (HD) Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü; iş makineleri ve her türlü inşaat ekipmanının enerji ihtiyacını karşılayacak geniş bir yelpazede ağır hizmet ve süper ağır hizmet aküleri üretir. Mutlu Akü’nün üstün sulu tip akü teknolojisini bünyesinde barındıran SFB ürün ailesi; geliştirilmiş özel iç yapısı sayesinde uzun çevrim ömrü ve yüksek performansa sahiptir. Bu akülerden Mutlu SFB Seri 1 SHD Aküler, bakım gerektirmeyen ürün teknolojisiyle zorlu sahalarda işinizi kolaylaştırır. Mutlu SFB Seri 3 SHD Aküler ise, dayanıklı ürün teknolojisi ve yüksek titreşim direnciyle araç kullanıcıları için ideal bir çözümdür.

Mutlu SFB Seri 1 HD Aküler, çalışma alanlarında ekipmanların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sorunsuz biçimde sağlar. Ağır hizmet için geliştirilmiş patentli kalsiyum (Ca) alaşımlı ızgara teknolojisi ve bakım gerektirmeyen ürün teknolojisine sahiptir. SFB Seri 2 HD Aküler ise; zorlu arazi şartlarında yüksek titreşim dayanımı, merkezi gaz çıkış sistemi, alev tutucu özelliği ve sızdırmaz kapak teknolojileriyle performans ile güvenliği bir arada sunar.

Daha Fazlası
EFB Ticari Aküler
EFB Ticari Aküler
İnşaat ekipmanlarınız için uygun Mutlu EFB Ticari Aküleri seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
İnşaat ekipmanlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 SHD Aküler
SFB Seri 1 SHD Aküler
İnşaat ekipmanlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
İnşaat ekipmanlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 2 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 3 SHD Aküler
SFB Seri 3 SHD Aküler
İnşaat ekipmanlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.