Pick Up

Farklı zemin ve iklim koşullarında kullanılan pick up araçlarda güç, en önemli faktördür. Pick up araçların kullanıldığı kayalık alanlar, bozuk yollar, ormanlık araziler ve kent kullanımları gibi değişken yol koşullarında gereken gücü, pick up aküsü sağlar. Mutlu Akü, 4x2, 4x4 veya off-road pick up araçlar için en uygun akülerini sunarak pick up’ların her zaman zorlu şartlarda yüksek performanslı sürüşe hazır olmasını sağlar. Pick up'larınız için Mutlu Akü ürün gamından EFB, SFB Avrupa Tip ve SFB Japon Tip Aküleri tercih edebilirsiniz.

Geliştirilmiş sulu tip akü teknolojisine sahip Mutlu EFB Aküleri, Start-Stop teknolojili pick up araçların EFB Akü ihtiyacını karşılar. Standart özellikli pick up araçlarda da daha uzun süreli ve yüksek performanslı kullanım için Mutlu EFB Aküler tercih edilebilir. Mutlu EFB Akü, standart akülere göre %30’a kadar daha yüksek performans sunarken 2 kata kadar daha uzun çevrim ömrüyle de avantaj sağlar. Yeni nesil pick up araçlarda yaygın olan Start-Stop teknolojisine uygun hızlı şarj alma özelliğiyle yola her zaman hazırdır. Düşük karbon salımını destekleyen Start-Stop teknolojili araçlara uygun yapısıyla Mutlu EFB Aküler, zorlu iklim şartlarında pick up araçlar için üstün performans sunar.

Mutlu Akü’nün pick up araçlara uygun diğer bir ürün ailesi ise SFB Akülerdir. Mutlu SFB Japon Tip Aküler, Asya kökenli ve Start-Stop özelliğine sahip olmayan pick up araçlarda kullanılır. Mutlu SFB Avrupa Tip Aküler ise Avrupa kökenli, Start-Stop özelliğine sahip olmayan pick up araçlarda kullanılır. Mutlu SFB Akü teknolojisi, araçların elektrik ihtiyacını üst düzeyde karşılar ve uzun kullanım ömrü sayesinde araçların kesintisiz çalışmasına katkı sağlar. SFB Akü ailesi, standart akülere göre %25’e kadar yüksek performans sunar. Zorlu iklim şartlarındaki performansı ve yüksek titreşim dayanımıyla Mutlu SFB Akü ürün ailesi, bakım gerektirmeyen tam kapalı kapak sistemine sahiptir.

Daha Fazlası
EFB Aküler
EFB Aküler
Pick up aracınıza uygun Mutlu EFB Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler