Soğutucu Sistemler

Soğutucu sistemler şehir içi veya şehirler arası soğuk zincir gıda, ilaç gibi birçok malzemenin taşımacılığında yaygın bir kullanım alanına sahiptir. Bu tip soğutucu sistemlere sahip araçlarda, taşınan malzemenin uygun sıcaklık aralığında muhafaza edilmesi büyük önem taşır. Sistemin verimli ve sorunsuz çalışabilmesi için gerekli elektrik enerjisinin temini sağlayacak, uygun bir soğutucu sistem aküsü seçilmelidir. Soğutucu sistemleriniz için Mutlu Akü ürün gamından AGM ve EFB Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü; soğutucu sistemlere yönelik olarak Mutlu AGM Akü teknolojisiyle uzun kullanım ömrü ve yüksek dayanım sunar. Soğutucuların en iyi şekilde çalışabilmesi için, yüksek performans ve verime sahiptir. Mutlu AGM Aküler; özel iç yapıları, bakım gerektirmeyen VRLA teknolojileri ve yüksek titreşim dayanımlarıyla soğutucu sistemlerde kullanıma uygundur.

Diğer bir çözüm olan Mutlu EFB Aküler ise geliştirilmiş sulu tip akü teknolojisine sahiptir. Zorlu iklim ve yol şartlarında; tam kapalı kapak sistemine sahip bakım gerektirmeyen yapısı, yüksek titreşim dayanımı ve uzun ömürlü ürün teknolojisiyle soğutucu sistemlerde tercih sebebidir.

Daha Fazlası
AGM Aküler
AGM Aküler
Soğutucu sistemlerinize uygun Mutlu AGM Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
EFB Aküler
EFB Aküler
Soğutucu sistemlerinize uygun Mutlu EFB Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.