Endüstriyel

Endüstriyel amaçlı Mutlu Aküler, birçok sektörün farklı ihtiyaç ve beklentilerine yönelik geliştirilmiş enerji çözümleridir. Hem kullanım alanları hem de kullanıcıların endüstriyel amaçlı akülerden beklentileri starter akülere göre farklılık göstermektedir. Elektrikli forkliftler, transpaletler, platform ve vinçler, maden lokomotifleri, havacılık yer destek ekipmanları, istif makineleri, akülü çekiciler, yer temizlik araçları, taşıyıcı konveyör sistemleri, telekom istasyonları, güç dağıtım istasyonları, santraller (güneş, rüzgar gibi yenilenebilir enerji tesisleri ile termik ve hidroelektrik enerji üretim tesisleri), güvenlik sistemleri, raylı sistemler, bilgi işlem odaları, kesintisiz güç kaynakları (UPS) gibi birçok alanda Mutlu Endüstriyel Aküler tercih edilmektedir. Uzun ömür ve minimum bakım avantajıyla dikkat çeken Mutlu Endüstriyel Aküler; Traksiyoner, Stasyoner(OPzS) ve VRLA ürün gruplarıyla farklı kapasite ve voltaj değerlerinde en doğru çözümleri sağlamaktadır. 

 

Mutlu Traksiyoner aküler, malzeme kaldırma ve taşımalarında, elektrikli taşıtlarda, ambalaj platformları ve yükseltmelerde, otomatik yönlendirmeli taşıtlarda ve özel bazı DC hareket sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüplü pozitif plak teknolojisi sayesinde derin deşarjlara dayanıklı ve uzun ömürlüdürler. 

 

Mutlu Stasyoner (OPzS) Aküler, kesintisiz enerji tedariğinin kritik önem taşıdığı birçok sabit tesis uygulamasında kullanım için uygundur. Yüksek şarj-deşarj dayanımları sonucu uzun ömür avantajına sahip Mutlu Stasyoner Aküler, sistemlerin ihtiyaç duyduğu kesintisiz enerjiyi sağlayan güç kaynaklarıdır. 

 

Mutlu VRLA Aküler, sahip olduğu kuru tip ürün teknolojisi ve tam kapalı kapak sistemleriyle uzun süreli sabit tesis uygulamalarında ideal çözüm olarak öne çıkar. Sağladıkları yüksek performans ve güvenlik sayesinde Mutlu VRLA Aküler; enerji, ulaşım ve telekomünikasyon gibi sektörlerde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Daha Fazlası
Traksiyoner Aküler
Traksiyoner Aküler
Stasyoner Aküler
Stasyoner Aküler
VRLA Aküler
VRLA Aküler