Kamyonet

Kamyonetler belli bir azami seviyeye kadar yük taşıyabilen ve ağırlıklı olarak kent içerisinde çalışan araçlardır. Eşya, inşaat malzemesi, gıda malzemesi taşımacılığı gibi birçok alanda kullanılabilirler. Kamyonetlere uygun akülerin seçimi, araçların operasyonlarını kesintisiz sürdürmeleri açısından önemlidir. Mutlu Akü, kamyonetlerin ihtiyacı olan marş gücünün yanında, araç çalışmadığı zamanlarda çeşitli ekipmanların gereksinim duyabileceği enerji desteğini sağlar. Kamyonetleriniz için, Mutlu Akü ürün grubunda yer alan SFB Avrupa Tip, SFB Japon Tip, SFB Seri 1 Ağır Hizmet ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü’nün kamyonetler için sunduğu SFB Avrupa Tip Aküler, Avrupa kökenli kamyonetlerde kullanılırken, SFB Japon Tip Aküler ise Asya kökenli kamyonetlerde tercih edilir. Uzun kullanım ömrü sayesinde araçların kesintisiz çalışmasına katkı sağlayan teknolojisiyle kamyonetlerin enerji ihtiyacını üst düzeyde karşılar. SFB Avrupa Tip ve SFB Japon Tip Aküler, standart akülere göre %25’e kadar daha yüksek performansı ve titreşim dayanımlarıyla avantajlıdırlar. Tam kapalı kapak sistemiyle maksimum güvenlik sunan SFB Avrupa Tip ve SFB Japon Tip Aküler, bakım gerektirmeyen ürün teknolojisine sahiptir. Kamyonetlerin çalıştığı zorlu iklim, arazi ve yol şartlarında, standart akülere göre daha üstün performans sergilerler.

Mutlu Akü’nün SFB teknolojisiyle sunduğu SFB Seri 1 Ağır Hizmet ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet Aküler, kamyonetler için tercih edilen aküler arasında yer alır. Her iki akü grubu da bakım gerektirmeyen ürün teknolojileri, zorlu koşullardaki üstün performansları ve yüksek titreşim dayanımlarıyla avantaj sağlar. SFB Seri 1 Ağır Hizmet ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet Aküler, patentli kalsiyum (Ca) alaşımlı ızgara teknolojileriyle ağır hizmetlerde çalışan kamyonetler için uygun bir çözümdür.

Daha Fazlası
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Avrupa Tip Aküler
Kamyonetlerinize uygun Mutlu SFB Avrupa Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
Kamyonetlerinize uygun Mutlu SFB Japon Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
Kamyonetlerinize uygun Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
Kamyonetlerinize uygun Mutlu SFB Seri 2 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.