Minibüs

En sık kullanılan toplu taşıma araçları arasında yer alan minibüsler, boyutları ve sürüş kolaylıklarıyla kent hayatının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Aynı zamanda minibüslerin van versiyonları da yine şehir içi dağıtımda yaygın olarak yer alır. Gün içinde yoğun kullanılan ve yüksek enerji ihtiyacı olan minibüslerin elektrik beslemesi, doğru minibüs aküsü ile yapılmalıdır. İster personel taşıma ve hatlı tarifede kullanılan, ister van tipiyle yük taşınan minibüsleriniz için Mutlu Akü'nün ürün gamından AGM, EFB, SFB Avrupa / Japon Tip ve SFB Seri 1 / Seri 2 Ağır Hizmet akülerini tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü’nün, minibüslerin ihtiyacı olan enerjiyi sağlamak için sunduğu ürünler arasında yer alan Mutlu AGM Aküler, özel iç yapısı ve VRLA teknolojisiyle standart akülere göre yüzde 40’a kadar daha yüksek performans sunar. Rejeneratif frenleme özelliği içeren Start-Stop teknolojisine sahip minibüslerde kullanılan AGM Aküler, standart akülere göre daha yüksek titreşim dayanımı sağlar.

Geliştirilmiş sulu tip akü teknolojisine sahip Mutlu EFB Aküler, 2 kata kadar daha uzun çevrim ömrü ve Start-Stop teknolojisine uygun hızlı şarj alma özelliğiyle gün boyunca yoğun çalışan minibüsler için ideal akülerdir.

Mutlu Akü, bakım gerektirmeyen sulu tip akü teknolojisine sahip SFB aküleriyle de minibüslerin akü ihtiyacını eksiksiz karşılar. Standart akülere göre yüzde 25’e kadar daha yüksek performans sağlayan Mutlu SFB akülerden; SFB Japon Tip Aküler Asya kökenli minibüslerde, SFB Avrupa Tip Aküler de Avrupa kökenli minibüslerde kullanılır.

Mutlu Akü, daha yüksek performans ihtiyacı olan minibüsler için ise SFB Seri 1 ve Seri 2 Ağır Hizmet (HD) Akülerini sunar. SFB Seri 1 HD ve SFB Seri 2 HD Aküler; zorlu iklimlere karşı daha yüksek performans sunmaları, bakım gerektirmeyen ürün teknolojisi ve yüksek titreşim direnci özellikleriyle avantaj sağlar.

Daha Fazlası
AGM Aküler
AGM Aküler
Minibüslerinize uygun Mutlu AGM Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Avrupa Tip Aküler
SFB Avrupa Tip Aküler
Minibüslerinize uygun Mutlu SFB Avrupa Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Japon Tip Aküler
SFB Japon Tip Aküler
Minibüslerinize uygun Mutlu SFB Japon Tip Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
Minibüslerinize uygun Mutlu SFB Seri 1 HD Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
Minibüslerinize uygun Mutlu SFB Seri 2 HD Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.