Neden Mutlu Akü?

  Teknolojiler
  Tüm Türkiye'de Yaygın Satış Ağı
  AR-GE Merkezi & Yatırımlar
  M-Quality
  Politikalarımız
  Araç Üreticilerinin Tercihi
  Mobil Servis

1945 yılından beri tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışıyla sektörüne yön veren Mutlu Akü, deneyimini yeni teknolojilerle harmanlayarak; yıllardır Türkiye’nin en bilinen, 1 numaralı akü markasıdır.

Araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan, IATF 16949 sertifikalı güvenilir çözüm ortağı Mutlu Akü, sektöründe önde gelen birçok otomotiv firması tarafından orijinal ekipman üreticisi olarak tercih edilmektedir. Türkiye’de üretilen araçların büyük çoğunluğunda orijinal akü olarak Mutlu Akü kullanılmaktadır.

Yılda 6 milyon akü üretim kapasitesine sahip Mutlu Akü tesislerinde üretilen aküler, 6 kıtada 80’in üzerinde ülkeye ihraç edilmektedir. Çevre ve enerji verimliliğine duyarlı üretim tesisleri; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2011 ve ISO 45001:2018 belgeleriyle sertifikalandırılmıştır. Ayrıca tesis içerisinde yer alan ISO 17025 akreditasyonlu Ar-Ge Merkezinde, teknolojik trendleri takip ederek ürün çeşitliliği ve kalitesini mükemmelleştirmeyi hedefleyen birçok proje geliştirilip hayata geçirilmektedir. Mutlu Akü, 40.000 ton kapasiteli geri dönüşüm tesisi sayesinde tüm ürünlerde %100’e yakın geri kazanım elde etmekte, çevreye ve sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır. Böylece kaynakların gereksiz kullanımının önüne geçerek, sahip olduğu çevre bilincini tüm faaliyetlerinde göstermektedir.

Her araca uygun aküleri ve alternatif enerji çözümleriyle Mutlu Akü, Türkiye’nin dört bir yanında yaygın satış ağıyla yer almaktadır. 81 ilde, tüm marka ve model araçlara özel mobil servis hizmeti sayesinde de müşterilerinin her zaman yanındadır.

Teknolojiler

Her türlü enerji ihtiyacı için en ileri teknolojiler

Farklı araç tipleri ve kullanım alanları için, Mutlu kalitesi ve tecrübesi ile tasarlanmış üstün teknolojili çözümler

Tüm Türkiye'de Yaygın Satış Ağı

81 ilde 7.000’den fazla satış noktasında geniş ürün gamı

Daha Fazla Bilgi
Turkiye

Ar-Ge Merkezi & Yatırımlar

Yeni Mutlu Teknoloji Peşinde

En yeni teknolojileri ilk geliştiren ve bu teknolojileri inovasyon ile birleştirerek sunma hedefinde yatırımlarımızı araştırma & geliştirmeye yönlendiriyoruz.

M-Quality

Üstün Mutlu Kalitesi

M Quality kalite damgası; Mutlu Akü’nün insana ve çevreye saygılı, IATF 16949 sertifikalı tesislerinde farklı üretim teknolojileri ile üretilen ürünlerinin üstün kalitesini simgeler. Mutlu Akü, ürün tasarımı ve üretim teknolojilerinde uyguladığı yüksek kalite standartları ile araç üreticilerinin (OEM) tercihidir.

M-Quality damgasını gördüğünüz her ürün, siz ve aracınız için ideal bir çözümdür.

M-Quality
M-Quality
Politikalarımız

Mutlu Akü, Müşteri odaklı bir firma olmayı, müşterilerine eşsiz ve mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmayı temel amaç olarak benimser.

Kalite
Politikamız

Mutlu Akü olarak; odak noktamız, akü üretiminde ve satışında, kalitemizi sürekli iyileştirmek ve müşteri taleplerinin en üst düzeyde karşılamaktır.Müşteri...

Çevre
Politikamız

Sektöründe lider olan Mutlu Akü, İstanbul'da kurulu bulunan tesisinde, akü ve malzemelerinin üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. METAİR Şirketler Grubu'nun bir...

Enerji
Politikamız

Mutlu Akü ve çalışanları olarak, ulusal yasal mevzuat ve düzenlemelere uyar, sürekli gelişmeyi temel alan bir enerji yönetim sistemi dahiinde ve

ISG
Politikamız

Mutlu Akü, Sağlık ve Güvenlik Yasası ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak, yaralanmaları ve hastalıkları önlemek için tüm çalışanlarına , tesislerini kullanan

Araç Üreticilerinin Tercihi

Araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini uzun yıllardır karşılayan Mutlu Akü, sektöründe lider birçok otomotiv firması tarafından orijinal ekipman üreticisi olarak tercih edilmektedir.

Araçlar
Mobil Servis

81 ilde, Tüm Marka ve Model Araçlara Özel Mobil Servis Hizmeti

Türkiye'nin 1 Numara Akü Hattı

Akünüz mü bitti? Aracınızı hareketsiz bırakan elektriksel bir arızası mı var? Mutlu Akü Mobil tüm marka ve model araçlarınızın sorunlarını Hızlı ve Güvenli bir şekilde bulunduğunuz yerde çözüyor.

Bizi Arayın

VEYA
Maskot Resmi