Traktör / Zirai Araçlar

Tarım faaliyetlerinin başarıyla gerçekleştirilmesinde traktör ve zirai araçların katkısı yüksektir. Bu araçların sorunsuz çalışmasında ise akülerin rolü büyüktür. Bir traktör veya zirai araç aküsü; mevsim ve farklı hava koşullarında yeterli performans, arazi şartlarında titreşime karşı dayanım, yüksek çevrim ömrü ve devamlılık gösteren marş basma kabiliyeti sunmalıdır. Söz konusu ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirilen Mutlu Aküler, tarım arazilerinin kesintisiz olarak işlenmesine yardımcı olur. Tarım ve zirai araçlarınız için Mutlu Akü ürün ailesinden SFB Seri 1 Ağır Hizmet (HD) ve SFB Seri 2 Ağır Hizmet (HD) Akülerini tercih edebilirsiniz.

Mutlu Akü'nün üstün sulu tip akü teknolojisine sahip SFB Seri 1 HD ve SFB Seri 2 HD Ağır Hizmet Aküler, tarım ve zirai araç üreticilerinin teknik ve üstün performans beklentilerini karşılayan güvenilir çözüm ortaklarıdır. Mutlu SFB Seri 1 HD Aküler; bakım gerektirmeyen ürün teknolojileri, üstün performansları ve korozyon dirençleriyle gereken enerjiyi kesintisiz sunar. Akü içinde kullanılan özel plak sabitleme sistemi Hotmelt ile üst düzey titreşim dayanımı sağlanır.

Mutlu Akü’nün bu alanda beklentileri karşılayan bir diğer ağır hizmet aküsü SFB Seri 2 HD Aküler ise, bakım gerektirmeyen uzun çevrim ömrüne sahip ürünlerdir. Merkezi gaz çıkış sistemi ve sızdırmaz kapak teknolojisiyle yüksek güvenliklidir.

Daha Fazlası
SFB Seri 1 HD Aküler
SFB Seri 1 HD Aküler
Traktör ve zirai araçlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 1 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 2 HD Aküler
SFB Seri 2 HD Aküler
Traktör ve zirai araçlarınız için uygun Mutlu SFB Seri 2 Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.