Otobüs

Kent içi toplu taşımanın en yaygın taşıtı olan tarifeli otobüsler, gün içerisinde yoğun çalışma süreleriyle yüksek enerjiye ihtiyaç duyarlar. Tarifeli otobüsler, uğrayacağı duraklara zamanında ulaşabilmek için yolculukları esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamamalıdır. Şehirler arası seyahatlerde kullanılan otobüsler için de yolculuklarını kesintisiz ve sorunsuz devam ettirebilmek çok önemlidir. Aynı zamanda her yolcu koltuğu sırasında bulunan aydınlatma lambaları ve koltuklarda yer alan LCD ekranlardan dolayı şehirler arası otobüsler de yüksek enerji ihtiyacına sahiptir. Dolayısıyla bu otobüsler için akünün sorunsuz çalışması gereklidir. Mutlu Akü sunduğu geniş ürün gamıyla; dayanıklı, yüksek titreşim direncine sahip, uzun ömürlü ve farklı kapasitelerde akü seçeneklerine sahiptir. Otobüsleriniz için Mutlu Akü ürün yelpazesinden EFB Ticari, SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet (SHD) ve SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet (SHD) Aküleri tercih edebilirsiniz.

Mutlu SFB Seri 1 SHD Aküler, kent içi ve şehirler arası yolculuklarda otobüslerin enerji ihtiyaçlarını karşılar. SLI teknolojisi ile üretilmiş olan SFB Seri 1 SHD Aküler, kalsiyum (Ca) alaşımlı yapısıyla bakım gerektirmeyen özelliktedir. Yüksek titreşim dayanımı sayesinde zorlu yol koşullarında kullanıma uygundur.

Otobüsler için üstün SFB teknolojisinin sunulduğu diğer bir akü olan Mutlu SFB Seri 3 SHD Aküler, bakım gerektirmeyen yapıları ve yüksek titreşim direnciyle yoğun mesai harcayan otobüslerin ihtiyaç duyduğu kesintisiz enerjiyi sağlar. Mutlu SFB Seri 3 SHD Aküler, uzun ömürlü kullanımıyla bir otobüs aküsünden beklenen performansı gösterir.

Daha Fazlası
EFB Ticari Aküler
EFB Ticari Aküler
Otobüsleriniz için uygun Mutlu EFB Ticari Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 1 SHD Aküler
SFB Seri 1 SHD Aküler
Otobüsleriniz için uygun Mutlu SFB Seri 1 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.
SFB Seri 3 SHD Aküler
SFB Seri 3 SHD Aküler
Otobüsleriniz için uygun Mutlu SFB Seri 3 Süper Ağır Hizmet Akü seçenek ve detayları için tıklayınız.