Enerji çözümleri alanında sektörünün geniş ürün gamına sahip Mutlu Akü; binek ve hafif ticari araçlara, ağır ve süper ağır hizmet ticari araçlara, hobi ve alternatif enerji ihtiyaçlarına uygun aküleriyle tüketicilerin ihtiyaçlarını yıllardır en iyi şekilde karşılamaktadır. Gün geçtikçe büyüyen yaygın distribütör ve bayi ağıyla, Türkiye’nin birçok noktasında her sınıftaki aracın donanımına ve elektriksel ihtiyacına uygun akü seçeneğini sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güler yüzlü hizmet anlayışı sayesinde birçok tüketici Mutlu kalitesini tercih etmektedir.

Mutlu Akü; 1945’ten beri gerçekleştirdiği faaliyetlerinden gelen tecrübesini Ar-Ge ve üretim yatırımları ile harmanlayarak, Türkiye’nin en bilinen 1 numaralı akü markası olmaya devam etmektedir. ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 50001:2011 ve ISO 45001:2018 sertifikalı, çevre ve enerji verimliliğine duyarlı üretim tesislerinde, yıllık 6 milyon kapasiteyle akü üretimi gerçekleştirmektedir. Birçok araç üretici firma tarafından da orijinal ekipman üreticisi olarak tercih edilen ve üretimdeki yüksek standartlarını IATF 16949 sertifikasıyla belgeleyen Mutlu Akü, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en yeni teknolojileri ürünlerinde uygulamaktadır.

81 ilde 7.000’den fazla satış noktasıyla ürünlerini tüketicilere ulaştırmasının yanı sıra Mutlu Akü; yaygın servis ağı ve tecrübeli kadrosu ile sınır kapıları dahil Türkiye’nin birçok ilinde, tüm marka ve model araçlar için “Mobil Servis” hizmeti de sunmaktadır. Mobil Servis hizmeti kapsamında;araçların elektriksel arızalarının yerinde çözümlenmesi, akü takviyesi ve akü değişimi gibi anlık ve hızlı çözümler uzman ve güvenilir ekipler tarafından sağlanmaktadır. Bu sayede Mutlu Akü kullanıcılarına gereken hizmet, ihtiyaç duydukları yer ve zamanda verilmekte, araç kullanıcılarının yolculuklarına keyifle devam edebilmeleri amaçlanmaktadır.