MUTLU Akü’nün Yeni İnternet Sitesine İki Ödül Daha! | Mutlu Akü
Geri

MUTLU Akü’nün Yeni İnternet Sitesine İki Ödül Daha!

Türkiye akümülatör sektörünün lideri Mutlu Akü’nün yeni internet sitesi, interaktif ve kreatif medya sektörünün en prestijli ödüllerinden olan Horizon Media Awards’da 2 ayrı ödüle layık görüldü. İnternet sitesi geçen ay da İnteraktif Medya Ödülleri’nde "Üstün Başarı Ödülü" almıştı.

MUTLU Akü’nün Yeni İnternet Sitesine İki Ödül Daha!

Mutlu Akü, dijital dünyada başarılarına devam ediyor. Yeni internet sitesiyle geçen ay, dijital dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan Interactive Media Awards (IMA) 2015’de “Ulaşım” kategorisinde üstün başarı ödülü alan Mutlu Akü, şimdi de bir başka prestijli ödüle layık görüldü.  

İnteraktif ve kreatif medya sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Horizon Media Awards,  Mutlu Akü’nün yeni internet sitesini “Kurumsal ve B2B” kategorisinde Altın, “Tüketici Bilgilendirme” kategorisinde de Gümüş Ödül ile ödüllendirdi. 

İnteraktif medya endüstrisinde uluslararası alanda isim yapmış profesyonellerden oluşan Horizon Interactive Awards jürisi, yarışmaya katılan çalışmaları online reklamdan video oyunlarına kadar uzanan 19 farklı kategoride değerlendirmeye tabi tutuyor. 

Yarışmada ödüle layık görülmek için öncelikli olarak yaratıcılık ve etkin iletişim anlayışını teknik mükemmellikle birleştiren bir proje hazırlanmış olması gerekiyor. Jüri üyeleri projeleri değerlendirirken yaratıcılık & orijinallik, grafik tasarım, görünüm, kullanıcı deneyimi, verilmek istenen mesajın etkin iletişimi, teknik seviye ve etkin çözüm anlayışı gibi kriterleri dikkate alıyor.

Yarışmada ayrıca Mutlu Akü’nün dijital ajansı Clockwork de, yılın en dikkat çeken ajansları arasında yer aldı.