Mutlu Akü 70. Yılında automechanik'da show yaptı. | Mutlu Akü
Geri

Mutlu Akü 70. Yılında automechanik'da show yaptı.

MUTLU Akü her yıl düzenlenen sektörlerinin önemli buluşma noktası olan ve Uluslararası önem taşıyan Automechanika fuarlarında ziyaretçileri ile buluştu.

Mutlu Akü 70. Yılında automechanik'da show yaptı.

Bu yıl 70. Yılını kutlayan MUTLU Akü ziyaretçilerini 70. Yıl teması ve geleceğin teknolojisine hizmet eden Start&Stop Akü temalı standında ağırladı.

9-12 Nisan ‘da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinden de gerçekleşen Automechanika fuarında gerek yurtiçi gerekse yurtdışından gelen ziyaretçiler ve müşteriler ile birebir iletişime geçilerek sektördeki gelişmeler, beklentiler ve işbirlikleri için fikir alışverişinde bulunuldu. Yeni ürünler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarıldı. Fuarlar da kalitesi, performansı ve firmalara sağladığı özel çözüm alternatifleri ile birçok firmaya ürün temin eden MUTLU Akü yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.

70. Yıl kutlaması çerçevesinde fuar boyunca ziyaretçilere perküsyon gösterileri ile keyifli anlar yaşatılırken fuar genelinde de özel ikramlarla ziyaretiler ağırlandı. Mutlu Akü standı 70. Yıl, Start&Stop ve 1 numara konseptlerinin bir karması olarak ziyaretçilerin oldukça beğenisini kazandı.