Mutlu Akü, farklı sektörlerden filolar ve kurumsal müşteriler için de en doğru ürün ve hizmeti sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesinden filo müşterisinin beklentilerine, filo araç parkının yapısı ve ihtiyaçlarına göre en doğru ürün müşteriye özel olarak önerilmektedir. Ticari grup akülerin bir üst seviyesi olarak tasarlanan süper ağır hizmet aküler; uzun kullanım ömürleri ve maksimum performansları sayesinde filolar için en uygun çözümü sağlamaktadır.

Filo müşterileri 81 ilde birçok distribütör ve yetkili satış noktası aracılığıyla Mutlu Akü’ye ulaşabilmekte, filolara özel kurulan operasyon yapısı sayesinde, en kısa sürede ve en uygun hizmeti almaktadırlar. Müşteri temsilcileri düzenli aralıklarla filo müşterilerini ziyaret etmekte ve belirli dönemlerde akü ölçüm aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Filo kanalında satış sonrası süreçlerde de Mutlu Akü merkez ofis olarak teknik destek ve eğitim süreçleri için operasyonel destek sağlanmaktadır.

Filo müşterileri Mutlu Akü Mobil hizmeti sayesinde her zaman güvendedir. Gerektiğinde filo garajlarında yerinde hizmet, gerektiğinde yol üstü hizmet şeklinde akü değişimi veya aküyle ilgili elektriksel müdahaleler zaman kaybetmeden gerçekleştirilmektedir.

Filo satış hizmeti verilen başlıca sektörler:

Check IconLojistik
Check IconDeniz Taşımacılığı
Check IconOperasyon filo kiralama firmaları
Check IconŞehir içi otobüs taşımacılığı
Check IconServis ve yolcu taşımacılığı
Check IconGıda dağıtımı
Check Iconİnşaat
Check IconJeneratör üreticileri
Check IconBelediyeler
Check IconHavaalanı yer hizmetleri araçları
Check IconŞehirler arası otobüs taşımacılığı
Check IconAskeri kurumlar