Müşteri Deneyimi Politikamız | Mutlu Akü
Müşteri Deneyimi Politikamız

Müşteri Deneyimi Politikamız

Mutlu Akü, Müşteri odaklı bir firma olmayı, müşterilerine eşsiz ve mükemmel bir müşteri deneyimi yaşatmayı temel amaç olarak benimser.

Bu amacın gerçekleştirilmesi için;

Müşterilerin beklentilerinin karşılanması ve aşılması hedeflenir. Beklentilerin aşılması için, etnografik araştırmalar, bağlamsal görüşmeler, anketler ile iç görü elde edilir, müşterinin sesine kulak verilir.

Müşteriler tüm süreçlerde merkeze alınır ve tüm çalışanlar var oluş sebebinin müşteriler olduğunu bilir. Kurum kültürü ve stratejilerini buna göre oluşturur.

Müşteri ile aynı dil konuşulur ve çalışanların her zaman müşteri gibi düşünmesi sağlanır.

Müşteri Yolculuk Haritası tasarlanarak temas noktaları ve bu temas noktalarındaki duygu durumları belirlenir, noktalarının sürekli gelişimi sağlanır. Temas noktalarındaki müşteriye değer katmayan, acı noktalarının ortadan kaldırılması ve uçtan uca tüm süreçlerde sürtünmesiz bir deneyim sunulması önceliklerimiz arasındadır.

Müşterilerimizi dinlemek için, müşterilerimizin erişimine açık geri bildirim mekanizmaları kurarız. Müşterilerimiz satış̧ sonrasında da farklı kanallar üzerinden Deneyim Merkezine kolayca erişebilirler. Müşterilerin öneri ve şikâyetleri CRM sistemine kaydedilir ve her müşteriye en kısa sürede dönüş yapılır.

Mutlu Akü tüm başvuruları adil, eşit ve tarafsız bir şekilde değerlendirmeyi taahhüt eder.

Mutlu Akü müşteriye temas ettiği tüm süreçleri ve kullandığı sistemleri, gelişime açık alanların tespit edilmesi ve verimliliğin arttırılması için düzenli olarak gözden geçirir, sürekli iyileştiririz.

Şikayetleri Ele Alma Politikası