MUTLU AKÜ MOBİL SERVİS

0850 80 80 258 (AKÜ)

Türkiye'nin 1 Numara Akü Hattı

Akünüz mü bitti? Aracınızı hareketsiz bırakan elektriksel bir arızası mı var? Mutlu Akü Mobil Servis tüm marka ve model araçlarınızın sorunlarını hızlı ve güvenli bir şekilde bulunduğunuz yerde çözüyor.

*Mesai Saatlerimiz Hafta İçi 08.00-17.00 arasındadır.

MUTLU AKÜ MOBİL SERVİS

AKÜNÜZ İLE İLGİLİ HER KONUDA, SİZ NEREDEYSENİZ MUTLU AKÜ’NÜN UZMAN KADROSU ORADA!

Mutlu Akü Mobil Servis Nedir?

Mutlu Akü’nün yaygın servis ağı ve tecrübeli kadrosu, tüm Türkiye’yi kapsayan Mutlu Akü Mobil Servis hizmeti ile, sınır kapıları da dâhil olmak üzere her yerde aracınızın elektriksel arızalarının çözümlenmesi ve akü değişimi gibi anlık ve hızlı çözümler sağlıyor. Böylece, yorulmadan ve güvenle yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Mutlu Akü Mobil Servis Nasıl Çalışır?

Aracınızın aküsünün bitmesi veya bozulması halinde 0850 80 80 258 (AKÜ) Mutlu Akü Mobil Servis çağrı merkezini arayarak hizmet talep etmeniz gerekiyor.

İletişim bilgileriniz, yaşadığınız problem ve bulunduğunuz lokasyon gibi detaylı bilgiler, Mutlu Akü Çağrı Merkezi’ndeki müşteri temsilcisi tarafından, size en yakın Mobil Servis noktası ile paylaşılıyor.

Mobil Servis en kısa sürede sizinle iletişime geçerek hizmet detayı ve fiyat bilgisini paylaşıyor.

Hizmet almayı kabul etmeniz halinde Mobil Servis, en kısa sürede aracınızın bulunduğu lokasyona gelerek, uzman ve güvenilir ekibi ile en hızlı çözümü sağlıyor.


Yol Yardım

Mutlu Akü Mobil Servis, tüm marka ve model araçlarınız için bulunduğunuz yerde hizmet veriyor. Mutlu Akü’nün yaygın servis ağı ve tecrübeli kadrosu, tüm Türkiye’yi kapsayan Mutlu Akü Mobil Servis hizmeti ile, sınır kapıları da dâhil olmak üzere her yerde aracınızın elektriksel arızalarının çözümlenmesi ve akü değişimi gibi anlık ve hızlı yol yardım çözümleri sağlıyor.

Artık aracınız ile ilgili yardıma ihtiyaç duyduğunuz anda, nerede olursanız olun, Mutlu Akü’nün tecrübeli kadrosu yol yardım çözümleriyle yanınızda.

Türkiye’nin 1 NUMARA AKÜ HATTI MUTLU AKÜ MOBİL SERVİS 0850 80 80 258 (AKÜ)