Mutlu Akü Akümobil ile Yollarda | Mutlu Akü
Geri

Mutlu Akü Akümobil ile Yollarda

70 yılı aşkın tecrübesiyle Türkiye’nin sektöründe lider markası Mutlu Akü, her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Mutlu Akü Günleri’ne, bu yıl mobil aracı Akümobil ile devam ediyor. Her hafta başka bir şehirde hizmet verecek olan Akümobil, otomobil kullanıcılarına ücretsiz akü kontrolü hizmeti sunmasının yanı sıra onlara sürpriz hediyeler de dağıtıyor.

Mutlu Akü Akümobil ile Yollarda

Mutlu Akü, Akümobil İle Yıl Boyunca Ücretsiz Akü Kontrolü Hizmeti Veriyor

Üstün kalitesi, üretim kapasitesi, yaygın servis ağı ve hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider akü markası olan Mutlu Akü, belirli rutinlerle akü kontrolü yaptırılmasının önemine dikkat çekmek üzere her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiği Mutlu Akü Günleri’ne bu yıl yepyeni bir uygulama getiriyor. Mutlu Akü, mobil aracı Akümobil ile her hafta Türkiye’nin farklı şehirlerinde araç sahipleri için ücretsiz akü kontrolü hizmeti veriyor. Yıl boyunca devam edecek Mutlu Akü Günleri ile ücretsiz akü kontrolünün yanı sıra Mutlu Akü Günleri’ne özel kampanyalar ve cazip ödeme fırsatları da araç sahiplerine sunuluyor. Böylece aküsünü değiştirmek isteyen sürücüler ayrıcalıklı koşullardan faydalanıyor.

Mutlu Akü Günleri’nde bulunduğu şehirde Akümobil’e gelerek Mutlu Akü Günleri’ne katılan otomobil kullanıcıları, aracının aküsünü kontrol ettirerek hem daha güvenli bir yolculuk fırsatı hem de daha iyi bir sürüş performansına sahip olurken, tanınan diğer fırsatlarla da Mutlu Akü’nün mükemmel müşteri deneyimi anlayışına da ortak oluyor. Mutlu Akü Günleri’nde gerçekleştirilen tüm kontroller, Mutlu Akü’nün uzman personelleri tarafından kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde yapılıyor.

Mutlu Akü ile Yol Boyunca Güvende Olun

Son dönemlerde otomobillerde yaygın olarak bakım gerektirmeyen aküler kullanılmaya başlanmış olsa da, aracın performansı ve otomobil kullanıcılarının güvenliği için her akünün düzenli aralıklarla kontrol edilmesi gerekiyor. Bu gereklilik ile ilgili bilinç oluşturmak üzere başlatılan Mutlu Akü Günleri’nde otomobil kullanıcıları, araçlarının çalışmama riskini ortadan kaldırmak, yolcuları yarı yolda bırakacak akü arızalarının önüne geçmek ve çok daha iyi bir sürüş performansı deneyimlemek için akü kontrolü yaptırmanın önemini bir kez daha fark ediyor.

Mutlu Akü Günleri’nde ücretsiz akü kontrolü yaptırmak isteyen otomobil kullanıcıları, Akümobil’in bulunduğu şehri veya sıradaki şehirleri www.mutlu.com.tr ve www.mutluakugunleri.com  internet sitesinden öğrenebiliyor ve etkinlik ile ilgili detaylı bilgi alabiliyor.