Geri

Mutlu, Povver ,Çelik Akü Bayileri Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu.

MUTLU Akü Yöneticilerinin de hazır bulunduğu iftar yemeklerinde yetkili satıcılarla bir arada olmaktan duyulan memnuniyet dile getirildi.

Mutlu, Povver ,Çelik Akü Bayileri Geleneksel İftar Yemeğinde Buluştu.

MUTLU Akü Konya Ana Bayisi Merkez Ticaret, Hatay Ana Bayisi Hayzaranlar, Balıkesir Ana Bayisi Emin Kaleli , Samsun Ana Bayisi Baskan , İstanbul –Avrupa Ana Bayilerinden Çağdaş Otomotiv, Bursa Ana Bayisi Orhan Demirel ,Eskişehir Ana Bayisi Köseler bölgelerinde yetkili satıcıları organize edilen iftar yemekleri ile bir araya geldi. Yoğun ilgi gösterilen organizasyonlarda 1500 MUTLU Akü yetkili satıcısı ile buluşma fırsatı yakalandı.

1 Numara MUTLU Akü olmanın gururunu yaşatan Ana Bayilere ve Yetkili satıcılara bölgelerinde ki çalışmalarından, markaya olan inançları ve çalışmalarından dolayı teşekkür edildi.

ÇELİK Akü Konya bölge bayisi  Oto Gani, Bursa Bölge Bayisi Aktuğfırat ,Karaman bölge Bayisi Karmot , İskenderun Bölge Bayimiz Boğa otomotiv, Gaziantep Bölge Bayimiz Erbaylar  ile  gelenekselleşen iftar yemeklerinde  900  yetkili satıcısı ile buluştu.

ÇELİK Akü yöneticileri ve Bölge Müfettişlerinin de hazır bulundu iftar yemeklerine Ana Bayiler ev sahipliği yaptı.
Her yıl başarılarını katlayan ÇELİK Akü Bayilerine performanslarından dolayı teşekkür edildi. Bundan sonraki dönemde de ortak hedefler için birlikte yol alacaklarının altını çizildi. 
Ramazan ‘ ın herkese hayırlı olması dileğiyle birlikte olmaktan duydukları memnuniyet dile getirildi.

POVVER Akü Konya Bölge Bayisi Dossa Otomotiv, Adapazarı Ana Bayisi Kaya Ticaret ‘in bölgelerinde her yıl gerçekleştirdikleri  iftar yemekleri ile  450  POVVER Akü yetkili satıcıları bir araya gelme fırsatı yakalandı.

2014 yıl sonu için POVVER AKÜ’ nün  başarının artarak katlanacağının altı çizildi.
Ayrıca  AR-Ge çalışmalarıyla teknolojiye yaptığı yatırım, modern tesislerinde gerçekleştirdiği üstün kaliteli üretim, insana ve doğaya saygı ve en önemlisi çok güçlü bayi teşkilatı ile POVVER AKÜ’ nün bu başarılara imza attığını hatırlattı.
İftar Yemeği organizasyonları ile Bölge Bayileri Dossa Otomotive Kaya Ticaret firmalarının misafirperverliğinin güzel bir örneği sergilendi.