Geri

Mutlu İzmir bölgesi bayileri Tayland’da buluştu.

MUTLU Akü İzmir Bölgesi bayileri; MUTLU Akü ve İzmir Ana bayisi Güven Lastik firmasının 1-8 Ekim tarihinde ortaklaşa organize ettiği Bangkok –Pattaya gezisinde bir araya geldi.

Mutlu İzmir bölgesi bayileri Tayland’da buluştu.

Yedi günlük Tayland organizasyonu ile 70 kişilik bayi grubu  yılın yorgunluğunu atarken , organizasyonun ikinci günü   toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıya MUTLU Akü firmasını temsilen , MUTLU  Akü Yönetim kurulu Üyesi Erem BİLGİN, Satış Müdür Yardımcısı Bülent ŞEN,  Bölge Müfettişi Berk AZAT Ve Güven Lastik firma sahibi Abdullah LASTİKÇİ hazır bulundu. Toplantıda bölge olarak başarılı bir yıl geçirildiği ve 2014 yılında da bölge olarak daha da büyük başarılara imza atılacağının altı çizildi.

MUTLU Akü olarak tüm desteklerinin devam edileceği tekrar belirtildi.MUTLU Markası adına gerek ulusal gerekse yerel olarak 1 numara akü markası olmanın vermiş olduğu sorumluluk bilinci ve sürdürebilirlik adına gerek  Ulusal ve gerekse yerel reklam ve pazarlama desteklerinin devam ettirileceği bilgisi verildi. Bayileri ile  beklentileri , pazarın durumu konu başlıkları ile fikir alışverişinde bulunuldu.

Organizasyon süresince Bangkok ve Pattaya’ nın doğal güzellikleri keşfedilerek, farklı yemek kültürlerinden tatlar deneme imkanı bulundu.Ayrıca denizin ve güneşin keyfini çıkaran MUTLU  bayileri ile son akşam gala yemeğinde bir araya gelindi