Geri

MUTLU Akü’den Dev İşbirliği...

DC Super Kahramanlarının Enerjisi Hiç Tükenmiyor!

MUTLU Akü’den Dev İşbirliği...

Mutlu Akü, global iş birliklerine bir yenisi daha ekledi. DC Entertainment’ın ikonik karakter grubu DC Justice League Super Heroes’u büyük bir pazarlama kampanyasında kullanmak üzere Warner Bros. Consumer Products ile anlaşma imzaladı.

Türkiye akü sektörünün lideri Mutlu Akü, sektöründe ilk kez gerçekleştirilen bu işbirliği kapsamında Lisans A.Ş. aracılığıyla, Warner Bros. Consumer Products ile DC Entertainment’ın karakter grubu DC Justice League’i büyük bir pazarlama kampanyasında kullanmak üzere anlaşma imzaladı.

Pazarlama kampanyası, DC Justice League karakterlerinden Superman, Batman, Wonder Woman, The Flash ve GReen Lantern’ı içerecek.

Warner Bros. ile imzalanan anlaşma kapsamında. süper kahramanlar, Mutlu Akü’nün İngiltere ve Rusya’daki iletişim ve pazarlama çalışmalarında kullanılacak.

Bu stratejik pazarlama kampanyası, perakende ve yetkili servis noktalarında basılı, görsel ve dijital iletişimde yer alacak.

İki ülkede büyüme ivmemizi arttıracak

Rusya ve İngiltere’de Justice League ile yapılan iletişim ve konumlandırma çalışmalarının başarılı sonuçlar vermesi bekleniyor Rusya ve İngiltere’de büyüme ivmesinin arttırılması hedefleniyor.