Geri

Mutlu Akü Automechanika ve Güneş Enerjisi Fuarı ile Geleneği Bozmadı

Sektörlerinin önemli buluşma noktası olan ve Uluslararası önem taşıyan Automechanika ve Güneş Enerjisi fuarlarında MUTLU Akü her yıl olduğu gibi bu yılda ziyaretçileri ile buluştu.

Mutlu Akü Automechanika ve Güneş Enerjisi Fuarı ile Geleneği Bozmadı

10-13 Nisan ‘da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinden de gerçekleşen   Automechanika fuarında gerek yurtiçi  gerekse  yurtdışından gelen ziyaretçiler  ve müşteriler  ile birebir iletişime geçilerek sektördeki gelişmeler , beklentiler ve işbirlikleri için fikir alışverişinde bulunuldu. Stand tasarımı ile de oldukça ilgi gören MUTLU Akü standında sergilenen Start & Stop Aküleri ziyaretçiler tarafından ilgi gördü ve aküler hakkında ziyaretçilere detaylı bilgiler aktarıldı.

10-12 Nisan tarihlerin de İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşen Güneş Enerjisi fuarında MUTLU Akü standında sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve hizmetler konusunda fuar süresince ziyaretçilere bilgiler aktarıldı. Ayrıca sektör yetkilileri ile görüşülerek ürün geliştirme ve beklentiler üzerine görüşmeler yapıldı.

Fuarlar da kalitesi,performansı ve firmalara sağladığı özel  çözüm alternatifleri ile  bir çok firmaya ürün temin eden MUTLU Akü yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.