Geri

MUTLU Akü Automechanika Moskova Fuarından Ödülle Döndü

Sektörünün en önemli buluşmalarından biri olan Automechanika Moskova-2015 fuarında MUTLU Akü yerini aldı.

MUTLU Akü Automechanika Moskova Fuarından Ödülle Döndü

Sektöründe Türkiye’ nin 1 Numarası MUTLU Akü, 24-27 Ağustos tarihlerinde düzenlenen Automechanika Fuarında en iyi stand tasarımı ödülünü aldı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi ve beğenisini kazanan  stand’ ta MUTLU Akü, geniş ürün yelpazesi ile yer aldı. Ziyaretçilere, MUTLU Akü yetkilileri tarafından ayrıntılı olarak ürünler ve hizmetler konusunda detaylı bilgiler verilerek en iyi şekilde ağırlandılar.

Ürünlerinin kalitesi, performansı ve firmalara sağladığı özel çözüm alternatifleri ile birçok uluslararası firmaya ürün temin eden MUTLU Akü yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.

MUTLU AKÜ’ nün başarısının arkasında AR-Ge çalışmalarıyla teknolojiye yaptığı yatırım, modern tesislerinde gerçekleştirdiği üstün kaliteli üretim, insana ve doğaya saygı vardır.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan MUTLU Akü, üretim tesislerinde  telekomünikasyon, ups, sağlık, emniyet, istif makineleri, temizlik makinaları, engelli araçları, savunma sanayi, güneş sistemleri, baraj, hidroelektrik santralleri, termik santralleri, cam sanayi, uzay üstü tesisleri için endüstriyel aküler üretmektedir. İhracat pazarında da talepler doğrultusunda ürünlerini tüketicilere sunmaktadır.