Geri

Mutlu Akü Automechanika Moskova Fuarında Yerini Aldı.

Her yıl düzenlenen otomobil,aksesuar ve yedek parça sektörlerinin buluşma adresi Automechanika Moskava-2014 fuarında MUTLU Akü ziyaretçilerinden tam not aldı.

Mutlu Akü Automechanika Moskova Fuarında Yerini Aldı.

Türkiye’ nin 1 Numarası MUTLU Akü , Uluslar arası platformda da en büyük pazarı olan Rusya 25 -28 ağustos tarihlerinde Automechanika Moskava-2014  fuarı ile ziyaretçilerini ağırladı.

Sektörün önemli buluşma noktası olan  Uluslararası Otomotiv Yedek Parça ve Aksesuarlarının sergilendiği fuarda, geniş ürün yelpazesi ile yerini aldı. Oldukça ilgi gören MUTLU Akü standında çok sayıdaki ziyaretçilere ,yetkililer tarafından ayrıntılı olarak ürünler hakkında ve hizmetler konusunda detaylı  bilgiler verilerek en iyi şekilde ağırlandılar.

Fuarda kalitesi,performansı ve firmalara sağladığı özel  çözüm alternatifleri ile  bir çok uluslararası firmaya ürün temin eden MUTLU Akü yeni pazarlar için olumlu görüşmeler gerçekleştirdi.

Aynı zamanda stand tasarımı ile de ziyaretçilerden yoğun ilgi ve beğeni gören  Mutlu Akü ve Pazar temsilcileri başarılı bir fuar geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.