Geri

Adana ve Mersin MUTLU Bayileri Ukrayna'da

MUTLU Akü; 23-26 Temmuz, 30 Temmuz-2 Ağustos ve 6-9 Ağustos tarihlerinde düzenlenen 3 farklı organizasyonla Adana ve Mersin Ana Bayisi İsöz Akü ile birlikte 180 bayisini Ukrayna’ nın Lviv şehrinde ağırladı.

Adana ve Mersin MUTLU Bayileri Ukrayna'da

Mutlu Akü fabrika yöneticileri ve İsöz Akü yöneticilerinin’ de katıldığı organizasyonlarda Türkiye’ nin en çok satan aküsü Mutlu Bir Numara konsepti ile başarılı bir şekilde gerçekleşti.

Toplantılara MUTLU Akü Bayi Satış Direktörü Hakan OKUR, Bayi Satış Müdürü Bülent ŞEN, Reklam Ve Halkla ilişkiler Şefi Canan HATUNOĞLU, Eğitim Müdürü Şerife ZEYBEK, Bölge Müdürü Göktan GÜNER, Bölge Sorumlusu Hakan DOKUR, Krediler ve İş analiz Şefi Birol ERİLMEZ katılırken, Mutlu Akü Bölge bayileri Ahmet ÖZER ve Şeminur OLCAYCAN ev sahipliği yaptı. 

Fabrika Yöneticilerinden Hakan OKUR, Bülent ŞEN ve Canan HATUNOĞLU yaptıkları sunumlarda özellikle 2015 yılı ilk yarısı için başarılı bir grafik çizdiklerini ve yılsonu içinde takım çalışması ile hedeflerine ulaşacaklarının inancında olduğunun altı çizildi. Ayrıca yeni ürünler, sektörün analizi, kampanyalar ve yeni yatırımlar ile ilgili bayilere bilgiler aktarıldı. Yeni sezon için pazarın durum hakkında fikir alışverişi yapılan toplantılarda Mutlu Akü Start&Stop Ürünler için yapılan ve devam edecek reklam çalışmaları hakkında ayrıntılı bilgiler verildi.

Bölge Bayileri Ahmet ÖZER ve Şeminur OLCAYCAN konuşmalarının sonunda tüm bayilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Lviv şehrinin tarihi ve doğal güzelliklerini 4 gün boyunca keşfetme imkanı bulan MUTLU Akü bayileri Gala Gecesi yemeği ile bir araya geldi.