Kalite Politikamız

Mutlu Plastik A.Ş. ve atık akü geri kazanım tesisi olan Türker İzabe ve Rafine San. A.Ş.’yi bünyesinde barındıran MUTLU AKÜ ve Malzemeleri San. A.Ş. sektörünün öncü kuruluşudur.

Temel görevimiz müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak üstün ürün ve hizmet kalitesi sunmaktır. Müşteri memnuniyetinde çalışan katkısına inandığımızdan, çalışanlarımız sürekli eğitim konusunda firma olarak desteklenmektedir.

Müşteri ve iş ortaklarımız ile güveni kalıcı kılmak, MUTLU AKÜ markasını kaliteli, güvenilir, saygın bir yerde tutmak, çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamak ve şirket hedeflerimiz doğrultusunda iş imkânlarımızı geliştirmek prensibimizdir.

Kalite ilkemiz; müşteri memnuniyeti sağlayarak ve kaliteli ürün üreterek sektöründe “MUTLU AKÜ 1 numara” temasını daimi kılmaktır. MUTLU AKÜ, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak için sürekli araştırmalar yapmaktadır ve bu sayede başarılarımız devamlılık arz etmektedir.

Şirket çalışanlarımızın, iş ortaklarımızın, tedarikçilerimizin kısacası iletişim halinde olduğumuz tüm birimlerimizin aynı standartları benimsemesi bizler için büyük önem taşımaktadır.

Müşteri memnuniyetini artırmak, rekabet gücümüzü daimi kılmak ve sürekli gelişmeyi sağlamak amacıyla hizmet, servis, çalışan, süreç ve teknoloji alanlarında emin adımlarla ilerlemekteyiz. Toplam Kalite Yönetimi ile örnek marka olabilmek için çalışmalarımız devam etmektedir.

Alışılmış ürün ve hizmet kalitemizi sürdürebilmek için prensibimiz çıkan sorunlara çözüm bulmak yerine sorunun çıkmasını önleyecek tedbirler almaktır.

MUTLU AKÜ, İş Sağlığı ve Güvenliği standartlarına uymakla birlikte ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve TS 16949 Kalite sertifikalarına sahiptir.

Kalite Politikamız